نماینده ولی فقیه دراستان بوشهر:تخریب سپاه نشان دهنده مظلومیت نظام است

[ad_1]

نماینده ولی فقیه دراستان بوشهر گفت:تضعیف وتخریب سپاه وقرارگاه خاتم الانبیاء(ص)نشان دهنده مظلومیت انقلاب و نظام است .

پایگاه خبری دریا، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری ظهر امروز در نشست با مسوولان استان بوشهر اظهار داشت: سپاه پاسدران به عنوان حافظ انقلاب اسلامی ایران در طی هشت سال دفاع مقدس با کمترین امکانات ممکن از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع کرد.

وی افزود: پس از دوران دفاع مقدس ضمن توجه ویژه به وظایفش که حراست و نگهداری از انقلاب و دست‌‌آوردهای آن بود با ایجاد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) وارد کمک به دولت در عرصه ساخت کشور شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: مجموعه اقدامات سپاه و قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) سبب شد که شاهد اقدامات و خدمات قابل توجهی به نظام باشیم به گونه‌ای که سپاه، یک نعمت بزرگ برای نظام و  به‌ویژه تمامی دولت‌ها مد نظر قرار گرفته است.

وی با اعلام این که مجموعه این کارکرد، سبب شده تا شاهد مشاهده یک چهره متحول شده از کشورمان باشیم، افزود: تضعیف و تخریب سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، نشان‌دهنده مظلومیت انقلاب و نظام اسلامی ماست.

صفایی بوشهری، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) را خدمت‌گذار مردم دانست و گفت: تنها راه رفع مشکلات اقتصادی کشور، توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در اتحاد بین همه گروه‌ها و دسته‌جات ‌سیاسی برای توسعه کشور است.

انتهای پیام/فارس

Print Friendly

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *